Referencie

Služby a upratovanie objektov zabezpečujeme desiatkam spokojných klientov v Bratislave. Kvalita poskytovaných prác je pre nás podstatná pre všetky zabezpečované služby. Dôkazom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich klientov.

Služby sú poskytované dlhodobo a veľmi kvalitne. Môžem sa spoľahnúť na promptné vyriešenie všetkých prác, ktoré potrebujeme.
M. Polakovič, Rača

Som so službami vašej firmy veľmi spokojný, odporučil som Vašu firmu svojim známym a priateľom v Bratislave pre upratovanie objektov.
majiteľ rodinného domu, Dúbravka

Spolupracujeme viac ako 3 roky, som spokojná so zodpovednosťou, komunikáciou a rýchlym riešením požiadaviek.
T. Kyseľová, Staré Mesto

Upratovanie a ďalšie služby na Haanovej ulici sú bez akýchkoľvek problémov od nastúpenia Vašej firmy do nášho bytového domu. Vlastníci pozitívne vnímajú zmenu firmy a získali tým vyšší štandard služieb.
Váš správca spol. s r.o.

Zabezpečujeme širokú škálu služieb cez upratovanie firiem, rodinných domov, súkromných bytov, tepovanie, komplexné údržbu interiéru, technickú správu nehnuteľností.

Servis firmy využívam približne dva roky. Zamestnanci firmy sú vždy flexibilní a vedia sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Služby sú vždy vykonané na vysoko profesionálnej úrovni a v mojom prípade, keďže sa nevyskytujem na území SR, nie je problém komunikovať elektronickou formou. So spoluprácou som veľmi spokojná.
M. Stodolicová

Komunikácia je rýchla, transparentná a ústretová, s výkonom služieb sme dlhodobo spokojní, spolupracujeme viac ako dva roky.
UCB, s.r.o.

ABClean - Upratovanie hotelov a penziónov
ABClean - Upratovanie a údržba objektov
ABClean - Čistenie v domácnosti